Startsida Kassalagen Kontakt

Öppettider i Butik

Mån-Tor 08.00-17.00
Fre 08.00-16.30



LS Kontor AB
Söderbyvägen 1D
195 60 ARLANDASTAD
Tel: 08-594 409 40
Fax: 08-594 409 49
E-post: info@lskontor.se

www.lskontor.se

 

 

Försäljning Olivetti

Kassaregister och kassasystem

 

Johan Pöyhönen

johan@lskontor.se

Mobil 070-237 72 00


 

 

 

 

LS Kontor AB

 

Lars Sennhed
VD / Utesäljare
lasse@lskontor.se
Mobil 070-456 99 60
Tel 08-594 409 41

Anki Dahlberg
Inköp / Order / Webshop
anki@lskontor.se
Tel 08-594 409 44

Anders Haag
Utesäljare
anders@lskontor.se
Mobil 070-456 93 63
Tel 08-594 409 46

Göran Eklund
Utesäljare / Teknisk Service
goran@lskontor.se
Mobil 070-913 40 01
Tel 08-594 409 47

Marcus Svartserud
Butikschef
marcus@lskontor.se
Tel 08-594 409 43

Irma Jansson
Butik / Order
irma@lskontor.se
Tel 08-594 409 45

Inga-Lill Tunell
Ekonomi
inga-lill@lskontor.se
Tel 08-594 409 42